Hledám umělce

Hledám umělecky zaměřené lidi z Liberecka. Chci kolem sebe shromáždit partu lidí, které spojuje zájem o malování, kresbu a příbuzné techniky. Smyslem je navzájem se inspirovat, dostávat a dávat smysluplnou konstruktivní kritiku (za hranice “máš to hezký”, naopak přesně vypíchnout slabá a silná místa obrazu). Facebookové zájmové skupiny v tomhle ohledu moc nefungují, na můj vkus tam je příliš mnoho začátečníků a online diskuze je mělká. A upřímně mě ani moc nebaví se vykecávat online. Potřebuji zpětnou vazbu od živých lidí.

Malování je v podstatě solitérní záležitost a při mé práci na dálku je tenhle efekt ještě větší. Tenhle článek je můj krok ke změně. Je teplo, dá se malovat venku v plenéru, a dá se to spojit s výletem. Proti zimě ideální situace.

Takže cíle jsou tyto:

  • společné malování, buď v plenéru nebo vevnitř podle živého modelu. Dokážu zajistit prostor pro další 2-3 lidi. Pokud nás bude víc, tak budeme improvizovat.
  • společné návštěvy výstav a vernisáží, popřípadě hospod 🙂
  • kritické zhodnocení toho, co se povedlo a nepovedlo

Nevadí, pokud jste začátečníci, nebojte se toho a napište mi. Pokud jste pokročilí, tak tím líp 🙂 Kontaktujte mě buď mailem na david.votrubec zavináč gmail.com nebo přes mojí facebook fan stránku.

jakákoliv souvislost s textem je čistě náhodná

Aby vám nic neuniklo, můžete si přihlásit se k odběru novinek. Slibuji, že nebudu posílat žádný spam.

Dejte vědět svým přátelům, jaké pěkné obrázky jste našliShare on Facebook
Facebook
Share on Tumblr
Tumblr
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Google+
Google+
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Buffer this page
Buffer

7 thoughts on “Hledám umělce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


CAPTCHA Image
Reload Image